Trrapasy & Fun 0.1

21. května 2012 v 15:41 | Lady Purple |  Z Brava

Velkolepý příchod

Rozhodla jsem se že si pudju koupit nanuk, ale naneštěstí jsem si vzala na sebe svoje nový kozačky,který jsem ještě neměla na sobě,takže jsem nevěděla jestli to v nich klouže.Když jsem přišla do obchodu,chtěla jsem projít takovou závorou. kterou se leze,jenže mi na roztátem sněhu uklouzla noha a já se o tu závoru pořádně praštila do hlavy.Samozdřejmě rána přes celej obchod.Všichni na mě čuměli,a navíc se mě prodavačka zeptala jestli jsem v pohodě.Prostě Trapas jako hrom!

Anonymka

Hladová holka

Tenhle trapas se mi stal .když jsem byla v šesté třídě.Když všechny hodiny skončily,šly jsme s holkama na oběd.Ten den byly zrovna buchtičky s krémem, a protože jsem měla vážně šílený hlad,nacpala jsem si jich do pusy několik najednou! Jenomže jsem si nabrala hrozně moc toho krému,a jak jsem měla uplně plnou pusu,začal mi vytékat z pusy přímo na moji sukni!! Rychle jsem vstala a chtěla běžet na záchod,abych se umyla,ale nevšimla jsem si,že je na podlaze rozlitý čaj,takže jsem samozdřejmě uklouzla a natáhla se jak dlouhá,tak široká na podlahu uprostřed jídelny! Všichni včetně učitelů se začali příšerně smát, ale mně bylo neuveřitelně trapně!

Anna

Psí potřeba

Bylo ráno a já než šla do školy,tak jsem ještě musela se psem.Šla jsem průchoďákem do druhýho vchodu,protože nám nejel výtah.Když jsem šla k jejich výtahu,už tam čekala nějaká paní.Přijel výtah,ona nastoupila a já s mým psem taky.Všechno bylo v pohodě, ale po chvilcemůj pes začal kadit!! Já se začala stydět,ale paní byla otočená.Po chvilce nastoupil nějaký pán a už to začalo i smrdět,tak se radši otočil.Sjeli jsme dolů a vystoupili,byla jsem tak šťastná,že už jsme dole.Když jsme vyšli z baráku,musela jsem vzít noviny,abych to nabrala a vyhodila do koše,ale jak jsem to šla vyhodit,tak jsem potkala partičku kluků.Ti na mě koukali a smáli se.Áchjoo,takovej trapas můžu zažít fakt jenom já.

Další příště...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saki/Kiko Saki/Kiko | 21. května 2012 v 17:57 | Reagovat

To poslední :O
chudák holka :X

2 Harwardiii999 Harwardiii999 | Web | 22. května 2012 v 19:04 | Reagovat

Jo ta posledníjeopravdu chuděrka O_O tobych nepřežila ale u nás by se asi jen tak někdonotočil zato mě pořádněseřval!!! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
X X