Květen 2012

Bahno aslias retardace xD

31. května 2012 v 18:49 | Lady Purple
Tak jestli tohle není retardace tak potom jsem Obama! xDD
Já a JÁninka :DD


Uhádni jak vypadá adminka! :P :D

30. května 2012 v 16:43 | Lady Purple |  Quizy
Uhádnite jak vypadám :P Dám vám pár otázek atipnite si jaká je správná odpověd :D

1. Je mi...
a) 18
b) 13
c) 20

2. Mám...
a) krátké vlasy
b) dlouhé vlasy
c) nemám vlasy (xD)

3.Barva vlasů je..
a) blondýna
b) brunetka
c) zrzka
d) špinavá blond

4. Brýle...
a) mám,nosím od malička
b) mám,nosím jen na čtení
c) nemám

5. Jsem...
a) malá (nad 150-155)
b) velká (nad 160-170)
c) středně velká i malá xD

6. Moje oblíbená zpěvačka je...
a) Adele
b) Lady Gaga
c) Rihanna
d) Katy Perry

7. Moje oblíbená skupina z Cz...
a) Koblížci
b) Kabáti
c) Manrage

8. moje nej skupina z USA...
a) One Direction
b) Linkink Park
c) 3OH!3


To je vše..
Chyby:
1-2 : Reklama na týden, animace,3 Avatary,Diplom
3-4-5: Reklama na 5 dní,2 avatary, Diplom
6-7-8: Reklama na 3 dny,1 avatar,diplom

Avatar: Vyber si koho chceš (zpěvačku,skupinu atd...)
Diplom: řekni co na diplom ( pejska,zpěváka,skupinu,..)

☼ Dess Koníci ☼

28. května 2012 v 17:01 | Lady Purple |  My Grafik
Co na to říkáte? ;))

!Plná Velikost!


Chceš si objednat Dess ? ...Klinki.. a objednej si!

No? :DD

27. května 2012 v 14:01 | Lady Purple |  Fotečky ♥ (čehokoliv xD)

Avatary 3OH!3

24. května 2012 v 17:37 | Lady Purple


+
Nat ♥

Sean ♥

Be: Me!
Dont´ Copy! ♥

Vytvoř si větu xD

23. května 2012 v 20:05 | Lady Purple
(klikni na obrázek a ukáže se ti v plné velikosti)

Mě vyšlo: Letěla jsem s koněm protože jsem holt taková :DDDDDD
Omg a co vyšlo vám? napište do komentu xD

Avatar Lady Gaga

21. května 2012 v 21:34 | Lady Purple |  My Grafik

Nekopírovat! Moje tvorba! :O

Trrapasy & Fun 0.1

21. května 2012 v 15:41 | Lady Purple |  Z Brava

Velkolepý příchod

Rozhodla jsem se že si pudju koupit nanuk, ale naneštěstí jsem si vzala na sebe svoje nový kozačky,který jsem ještě neměla na sobě,takže jsem nevěděla jestli to v nich klouže.Když jsem přišla do obchodu,chtěla jsem projít takovou závorou. kterou se leze,jenže mi na roztátem sněhu uklouzla noha a já se o tu závoru pořádně praštila do hlavy.Samozdřejmě rána přes celej obchod.Všichni na mě čuměli,a navíc se mě prodavačka zeptala jestli jsem v pohodě.Prostě Trapas jako hrom!

Anonymka

Hladová holka

Tenhle trapas se mi stal .když jsem byla v šesté třídě.Když všechny hodiny skončily,šly jsme s holkama na oběd.Ten den byly zrovna buchtičky s krémem, a protože jsem měla vážně šílený hlad,nacpala jsem si jich do pusy několik najednou! Jenomže jsem si nabrala hrozně moc toho krému,a jak jsem měla uplně plnou pusu,začal mi vytékat z pusy přímo na moji sukni!! Rychle jsem vstala a chtěla běžet na záchod,abych se umyla,ale nevšimla jsem si,že je na podlaze rozlitý čaj,takže jsem samozdřejmě uklouzla a natáhla se jak dlouhá,tak široká na podlahu uprostřed jídelny! Všichni včetně učitelů se začali příšerně smát, ale mně bylo neuveřitelně trapně!

Anna

Psí potřeba

Bylo ráno a já než šla do školy,tak jsem ještě musela se psem.Šla jsem průchoďákem do druhýho vchodu,protože nám nejel výtah.Když jsem šla k jejich výtahu,už tam čekala nějaká paní.Přijel výtah,ona nastoupila a já s mým psem taky.Všechno bylo v pohodě, ale po chvilcemůj pes začal kadit!! Já se začala stydět,ale paní byla otočená.Po chvilce nastoupil nějaký pán a už to začalo i smrdět,tak se radši otočil.Sjeli jsme dolů a vystoupili,byla jsem tak šťastná,že už jsme dole.Když jsme vyšli z baráku,musela jsem vzít noviny,abych to nabrala a vyhodila do koše,ale jak jsem to šla vyhodit,tak jsem potkala partičku kluků.Ti na mě koukali a smáli se.Áchjoo,takovej trapas můžu zažít fakt jenom já.

Další příště...

Něco na nedělní odpoledne ♥

20. května 2012 v 17:35 | Lady Purple |  Music


Prostě nádherná uklidnující písnička na neděli... :)) Jinak jak se máte? Image Hosted by ImageShack.us
Zitra zase škola.. OMFG... Image Hosted by ImageShack.us
Kámoška se totálně (tím myslím ale fakt totálně) zabouchla do jednoho kluka... OMG upe o něm básní a když ten kluk chybí uplně jí hrábne a má prostě výpadky šílenství! omg... Image Hosted by ImageShack.us xDD
No nic něco sem ještě hodím za články...

Pár dessů na prodej... =)

19. května 2012 v 14:16 | Lady Purple |  My Grafik
Jestli nějaký chceš tak napiš:
1. jméno
2. Blog
3. Který dess chceš.
Potom se domluvíme :))

Dess č.1


Plný Náhled

Dess č.2


Plný NáhledDess č.3


Plný Náhled


To je vše :)))

Co se nosí na ulici...

18. května 2012 v 16:34 | Lady Purple |  Móda

thdiamond.gif image by Salisko Džíny thdiamond.gif image by Salisko

Co je podle vás nejrozšířenější ve streetové módě? Určitě jste uhodly. Jsou to džíny, každá z nás má minimálně dvoje ve svém šatníku. Je to věrný a trendový oděv, ke kterému se hodí jak barevně, tak i stylově téměř vše. Aktuálně, teď džíny dole u nohavic rozšířené na které jsme byly zvyklé, ustupují do pozadí a trendové jsou rovné až tzv.: "cigaretky" či "mrkváče" tmavé barvy. A když se rozhlédnete po ulici, která z nás na ně má odvahu?

Některé ženy si džíny zvykly nosit i na tak trochu lepší akce než je nakupování s kamarádkou. Postačí k džínům sladit nějaký elegantní zajímavý vršek, kabelčička v barvě botiček na podpatku a pár vhodně zvolených doplňků a rázem z nás je dáma. Džíny jsou takový malý zázrak, střihově vhodně vybrané sluší každé a cítíme se v nich pohodlně, samy sebou.

Džíny+sako atd...

K džínům nejlépe padne nějaké sáčko. Dříve byly dosti oblíbené různé druhy bundiček, teď vídáme nejvíce kombinaci džínsů a sak, doslova na sto způsobů. Některé ženy mají rády saka sportovnějšího charakteru, jiné elegantní. Ale na jednom se shodneme, sportovní styl skombinovaný s elegancí žádné z nás neuškodí, spíše naopak.


Doplňky

Každá moderní žena dbá i na doplňky, poslední dobou ženy berou ohled na to, aby jim ladila obuv s kabelkou či s nějakou větší taškou popřípadě i s páskem a dalšími doplňky. Což je skvělé. Hodně si dámy oblíbily větší tašky ve kterých najdou místo všechny věci, které každý den potřebuj - a že jich je. Na ulici hodně vídáme tašky a lá Louis Vuitton, ale drtivá většina tašek s kterými se majitelky pyšní, nejsou bohužel originálem.

Tempo bom, tudo beleza Obuv Tempo bom, tudo beleza

Další nepostradatelnou věcí streetového outfitu je obuv. Některé ženy jsou zvyklé na celodenní nošení podpatků a zvládají v nich vše, co potřebují, ale asi většina žen, když přijde ze zaměstnání, ráda si na nožky obuje pohodlné botičky. Takové, ve kterých nemusí sledovat dlažební kostky a bez obav může okukovat výlohy módních obchodů. Ted' jsou módní botky, které nám tak trochu nahrávají k ploché obuvi. Jsou to různé druhy balerínek a veliký úspěch také zaznamenávají tenisky například známé ´conversky´. Na zimu podle trendů obujeme "jezdecké" kozačky hnědé barvy, které se nosí už druhým rokem.

Atd..

Pak je tu i ta menšina, která nemá problém být jiná, značně odlišná a jít proti udávaným trendům a uniformitě. Jsou to sebevědomé a originální dámy, které vědí moc dobře, co nosí a své oblečení umí prodat. Nenechají si do svého stylu mluvit i za cenu toho, že se za nimi lidé nechápavě otáčí. Pokud jde o mladé, jsou to styly jako hip hop, drsný punk, rock, květinoví hippies a další. Když takové mladé potkáme, máme o nich jasnou představu jakým asi životem žijí, jakou hudbu poslouchají, … na první pohled vyjadřují svou osobnost a to, jací jsou.

Ale undergroundové módní styly u nás spíše přežívají, než aby konkurovaly kolekci uniformních modelů nadnárodních firem. Ve srovnání s jinými státy má u nás nabídka "nezávislého" a cenově dostupného oblékání, stále co dohánět. Téměř jedinou alternativou pro mladé, kteří se chtějí ubránit logům nadnárodních firem, je streetová móda. Avšak prodejny skutečné streetové módy v Praze se dají lehce spočítat na prstech jedné ruky.

Ať vyznáváme spíše tu klasičtější módu ulice či jdeme proti stylu a jsme za každé situace originální, jedno je jisté, každá z nás by měla nosit to, v čem se cítí dobře, v pohodě. A ne být pouze slepými ovečkami v rukou módních světových návrhářů a obchodních mezinárodních řetězců.


Rozhodnutí...

16. května 2012 v 15:26 | Lady Purple
Tak vyhrál Dess číslo 2. boužel xD Ale mě se libí oba... takže je mi fuk jaký tam bude-... tak co libí? Nebo ne? xD

Napište svůj názor :))
P.S mám novou Sb Roky-all :))

Tumblr_lpfpbcmvk21qeddkwo1_1280_large


Jen si vyber :))

13. května 2012 v 19:00 | Lady Purple |  My Grafik
Tak jak jsem psala minulý článek tak jsem se rozhodla udělat nový dess... ale udělala jsem 2! Takže je na vás aby jste si vybrali s tych dvou... jsou obodva na stejno a je mi jedno který bude na blogu :DD Mě se libí oba dva.
Takže dess č.1

A dess č. 2
Tak pod lčánkem je anketa tak si zvolte... :)

Promiňte...:O a Nový dess? hlasujte =)

11. května 2012 v 10:54 | Lady Purple
Prominte ale byla jsem nemocná... ale už je to lepší :)) To je vše co chci říct porotže se mi nechce psat (místo psat jsem napsala spat jsem retardovaná :DD) Tak co jak se máte? :)) Co plánujete na víkend? já možná pojedu k tatkovi...

A co by jste řekli na nový dess? Chcete nebo stačí tento?

Volnóóó + vystoupení ♥ :))

6. května 2012 v 22:22 | Lady Purple |  My Diary
Zítra máme volno a i v úterý.... a ve středu mám referát o tygrovi který musím umět nazpamet! vopruz! no a ve čtvrtek nejdůležitej den... Vystoupení!

Jistě se všichni ptají: Čeho? řeknu to takhle...

Vystupuju na Den Tance. Tancuju Street dance a tohle bude moje velké vystoupení...! Předtím jsme vystupovali na karnevalu.... takže se těším... ♥ :))

Jiank co vy? máte taky prázky? (v pondělí,uterý) a co plánujete? =)


Tumblr_m3matzue1e1r67w2xo1_500_large

Dess Stmívání ♥

6. května 2012 v 13:57 | Lady Purple |  My Grafik

Plný Náhled

Takový jednoduchý :DD

Chceš si objednat moji grafiku?

6. května 2012 v 11:05 | Lady Purple
Nemáš náladu nebo prostě neumíš udělat na blog dess,avatary,animace atd.. ? Tak si napiš a já ti udělám! :))

  1. Jméno
  2. Blog
  3. co chceš (Dess,avatar,animace,....(učím se další grafiku xD) )
  4. Co chceš na dess nebo avatar nebo animaci (např. na animaci lady gaga na koncertě....)
  5. Chceš něco na dess? napsat? (např. Lenčin blog,..)

To je všechno.... :) Na moje výtvory se můžeš podívat zdeDess s pejsky :))

5. května 2012 v 18:04 | Lady Purple |  My Grafik

Plná Velikost


Chceš ho?
  • Jméno
  • Blog
  • Dáš si zdrojík? (angel)

To je vše snad libí... ;)

Reago zase ♥ :)) no jo krásné písničky se nenechávají jen tak ;)

5. května 2012 v 9:50 | Lady Purple |  Music

To je uplně nádherná písnička ♥♥♥♥ :DDD


Nudíís =)

4. května 2012 v 20:34 | Lady Purple |  My Grafik
Tak jsem si pohrla zase jednoou s Photofiltrem... :DDD jen tak jsem si udělala dess.... =)


Libí/nelibí? ;))
X X